Zbawienie dla wzroku w szpitalu okulistycznym w Warszawie!

Profilaktyka w szpitalu okulistycznym w Warszawie to opieka w najnowocześniejszej klinice specjalizującej się w chirurgii i leczeniu okulistycznym. Mieści się przy ul. Wolskiej 165, w centrum Warszawy. 

Z pasji do nauki

 

Idea zrodziła się z pasji jej założycielki, dr Agnieszki Nowosielskiej. Okulistyka to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim pasja i pole do realizacji celów zawodowych. W szpitalu okulistycznym w Warszawie zespół specjalistów ma tylko jeden cel, którym jest niesienie pomocy pacjentom i zapewnienia komfortu w korzystaniu ze zmysłu, jakim jest wzrok.

 

Wyłącznie najnowocześniejsze metody

 

W szpitalu okulistycznym w Warszawie wykorzystywany jest wyłącznie nowoczesny sprzęt i aparatura do celów diagnostycznych i terapeutycznych, w tym zaawansowane urządzenia takie jak OCT (Optical Coherence Tomography), które pozwalają na nieinwazyjną diagnostykę różnych chorób oczu (takich jak jaskra czy zwyrodnienie plamki żółtej). 

W szpitalu okulistycznym w Warszawie stosujemy również laseroterapię w leczeniu różnych schorzeń związanych z okiem (np. siatkówki naczyniowej). Nasi lekarze to wysoko wykwalifikowani chirurdzy, którzy wykonują operacje zaćmy techniką mikrochirurgii – jedną z najbardziej zaawansowanych metod dostępnych obecnie.