Odświeżenie pokoju – za co się zabrać?

Kiedy odświeżasz pokój, chcesz mieć pewność, że jest on nie tylko funkcjonalny, ale także piękny i zachęcający. Miejsce, w którym spędzasz najwięcej czasu w całym domu powinno być miejscem, które sprawia, że jesteś szczęśliwy za każdym razem, gdy przechodzisz przez drzwi, więc gdy nadszedł czas, aby odświeżyć wystrój, wyzwanie, aby uczynić go obszarem, który może naprawdę cieszyć.

 

Minęły już czasy, kiedy trzeba było martwić się o dopasowanie kolorów farb – dziś nie ma prawie żadnych zasad, jeśli chodzi o dekorowanie. To powiedziawszy, niektóre zasady mogą nadal mieć zastosowanie przy podejmowaniu decyzji, jaki kolor lub wzór będzie działał najlepiej dla Twojej przestrzeni. Na przykład…

 

-Jeśli chcesz coś szybkiego i łatwego, rozważ utrzymanie rzeczy neutralnych z kremową bielą lub bladą szarością na ścianach. Są one świetnym tłem dla każdego rodzaju sztuki lub zdjęć, które możesz umieścić.

 

-Ciemne odcienie mogą pomóc ustawić nastrój w pokoju; głęboka czerwień może stworzyć romantyczne uczucie, podczas gdy chłodny niebieski może sprawić, że przestrzeń poczuje się bardziej relaksująca i spa.

 

-Rozważ utrzymanie jednej ściany w kontrastującym kolorze – na przykład, jeśli malujesz wszystko inne na szaro i biało, jedna ściana pokryta jasnym żółtym kolorem czułaby się wyjątkowo świeżo i ciepło w porównaniu.

 

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://happywalls.pl/ .