Jaki szalik wybrać na zimę?

W przeważającej części, szaliki są dość łatwym dodatkiem do wyboru. Zasady mody są dość luźne, jeśli chodzi o szaliki, więc możesz być tak odważna lub tak bezpieczna, jak chcesz. Jest jednak kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze szalika:

1) Szaliki mogą być naprawdę świetne w sprawianiu, że tanie ubrania wyglądają na drogie. Na przykład, jeśli nosisz cienki bawełniany turtleneck z legginsami i baletkami, to jest to strój, który prawdopodobnie kosztuje około 50 dolarów. Ale jeśli rzucisz na szalik za 10 dolarów i parę butów, nagle wyglądasz, jakbyś przygotowywał się do arktycznej wyprawy – a może powinieneś rozważyć wzięcie jednego.

2) Szaliki mogą również pomóc wziąć inaczej drogie ubrania i uczynić je wydają się bardziej przystępne. Na przykład, weź ten sam turtleneck / legginsy / baletki kombinacji, ale dodać 60 dolarów skórzaną kurtkę i kilka wspaniałych butów – teraz patrzysz na koszt stroju około $ 130-$150. Ale jeśli ten sam szalik jest przeciągnięty przez ramiona, nagle wygląda na to, że wydałeś mniej na wszystkie elementy stroju; tani wyglądający golf staje się kamuflażem dla stylowego płaszcza i butów, mimo że jest pod nimi cały czas. Więcej na joysy.pl